Gönüllü Olarak Katılım

Uluslararası İzmir Tiyatro Festivaline Gönüllü Katkılarınızı Bekliyoruz.
TAKSAV TOPLUMSAL ARAŞTIRMALAR KÜLTÜR ve SANAT için VAKIF; 23 yıldır düzenlediği her etkinlikte olduğu gibi 04-14 Aralık 2020 tarihleri arasında gerçekleştireceği 9. ULUSLAR ARASI İZMİR TİYATRO FESTİVALİ için de birlikte çalışabileceği GÖNÜLLÜLERLE tanışmak istiyor.
Festival’imiz tamamen gönüllülük düzeniyle organize edilmektedir. Festival çalışmalarımızın tamamı bugüne kadar çeşitli alanlarda destek veren 200’e yakın gönüllü ve kurumsal destekçinin katkılarıyla gerçekleşmiştir. Sanatsal estetiğin, dostluk ve paylaşımla ortaklaşabildiği bir buluşmayı gerçekleştirmeyi hedeflediğimiz Festivalimize bu sürede ;

 Toplam 30.707 izleyici,
 124 tiyatro ekibi ve
 1000 in üzerinde sanatçı konuk oldu.

Bu seneki teması “DİREN” olan Festivalimize aşağıda tanımladığımız başlıklardan birisi ile katkı koyabilirsiniz. Siz de festival çalışmalarına GÖNÜLLÜ olarak katılabilirsiniz.
Organizasyonumuzun gerçekleşmesinde gönüllülerimizin rolü büyük. Bu çalışmalar TAKSAV’a dinamizm getirirken, gönüllülerimize de ilgi duydukları alandaki birikimlerini paylaşma olanağı sağlıyor. Onlara organizasyon süreçlerini yaşamak gibi bir ortam sunuyor. Aşağıda belirttiğimiz başlıkların birisinde GÖNÜLLÜ çalışmak isterseniz lütfen siz de aşağıda ki formu doldurunuz.
Katılımlarınızı, katkılarınızı bekliyoruz.
Dostlukla,
TAKSAV İZMİR Tiyatro Festivali Düzenleme Komitesi

Adres: 1427 Sokak Armağan Apt.
No: 18 – 1 Kahramanlar – İzmir
Telefon : +90 532 296 1116
Telefon : +90 554 227 9005
E Posta Adreslerimiz: izmirtiyatrofest@gmail.com – izmir@taksav.org

[caldera_form id=”CF5b51d3c4eeb3c”]

ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ…